logo

Do kogo najczęściej wysyłamy MMS?

logo
Do kogo najczęściej wysyłamy MMS?

Związki są ważnym elementem życia każdego dorosłego człowieka. Jedni mają większy staż w tej dziedzinie, inni mniejszy, wszyscy jednak się zgodzą, że każdy związek wnosi do naszego życia coś nowego. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić bycie z drugą osobą bez kontaktu co najmniej raz w ciągu dnia. Dlatego komunikujemy się najczęściej przez telefon, np.


samochód rodzinny

Foto: pixabay.com

dzięki wiadomościom MMS…

dzięki wiadomościom MMS. Jest to wygodny, a przy tym szybki sposób wymiany informacji. Możemy np. wysłać zdjęcie przedstawiające oglądany właśnie krajobraz. Jednak takiej wiadomości nie wysyłamy każdemu, bo MMS nie wypada wysłać np. nauczycielowi czy szefowi, chyba, że przedstawia dziedzinę ściśle związaną z naszą pracą. Nie dzielimy się też takimi wiadomościami z osobami starszymi, ponieważ mogą nie wiedzieć na czym obsługa telefonu w tym zakresie polega. Tego typu wiadomości najczęściej wysyłamy swoim rówieśnikom. MMS to bowiem popularna forma komunikacji, która nie musi się ograniczać tylko do zdjęcia samej osoby.

samochód rodzinny

Foto: pixabay.com

Możemy przecież wysłać w ten sposób listę zakupów, spis książek, co zadano do zrobienia w domu itd. Dzięki tym wiadomościom możemy także przekazać komuś dobre wieści, np. że się właśnie zaręczyliśmy czy zostaliśmy rodzicami. To drugie jest bardzo popularne i chyba każdy z nas chociaż raz w życiu dostał MMS ze zdjęciem nowo narodzonego dziecka kogoś z rodziny czy znajomych.

Kalendarz publikacji

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« sie    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Film na dziś

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo
logo
Zaprojektował Elegant Themes