logo

Wideorozmowy sposobem na rozłąkę?

logo

Ilu rodaków musiało wyjechać za chlebem za granicę. Być razem, odwiedzać dziadków, chować dzieci i spędzać z nimi wieczory oraz weekendy to, jak się okazuje, rzadki współcześnie luksus. Zastępują je wideorozmowy.Jeśli ktoś nie ma etatu w korporacji,…

Jeśli ktoś nie ma etatu w korporacji, nie zarabia grubo ponad przeciętną, skazany jest na ciągłe odmawianie sobie przyjemności. Mówi się o braku polityki prorodzinnej w naszym kraju. Faktycznie, jeśli na Wyspach Brytyjskich samotnym mamom należy się mieszkanie od państwa, w Szwecji tata ma możliwość wzięcia rocznego, płatnego urlopu, by przejąć matczyne obowiązki, a tej pozwolić na powrót do pracy, nie dziwi masowa emigracja.

Polacy z jednej strony są dobrze wykwalifikowanymi i ambitnymi pracownikami, z drugiej pozostawanie w kraju wiąże się z upokorzeniami. Brak stałych umów, wynagrodzenie, które nie pozwala na odczuwanie satysfakcji z wykonywanej pracy, widmo zwolnienia i problemów ze znalezieniem nowej pracy nierzadko czynią wideorozmowy koniecznymi. Zjawisko euro sierot, których ojcowie ruszyli za granicę dorabiać do kredytu na mieszkanie, czesnego za przedszkole i zwyczajnie chleba, to niemal plaga.

wideorozmowy – galeria

Same wideorozmowy nie zastąpią kontaktu twarzą w twarz, dotyku, czułości. Stąd nierzadko na miejscu ojcowie i mężowie organizują sobie kobietę od potrzeb fizycznych, czasem rodzi się również uczucie, a nierzadko zmęczony mąż postanawia porzucić rodzinę i zacząć nowe życie. Lepsze ciasne mieszkanie, niż wideorozmowy, ewentualnie wspólny wyjazd za granicę.

Kalendarz publikacji

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« sie    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Film na dziś

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo
logo
Zaprojektował Elegant Themes