logo

Sieć 4G

logo

Technologia 4G to najnowsza z technologii, która pozwala nie tylko na przesyłanie danych w bardzo szybkim tempie, albowiem z prędkością 21 Mb/s( download )oraz 5, 76 Mb/s( upload ).Równocześnie ułatwia ona korzystanie z internetu…

Równocześnie ułatwia ona korzystanie z internetu. Jak zauważono 4G osiąga właściwie teoretycznie maksymalną przepustowość kanału. Duża część owego kanału jest wykorzystywana przede wszystkim do transmisji informacji dodatkowych, które gwarantują właśnie stabilność tego połączenia, a przy tym korekcję wszelkich błędów i tym podobnych. Dlatego też użytkownik nie może się spodziewać przepustowości wyższych niż te kilka megabitów w ciągu jednej sekundy( Mb/s ).

Pamiętajmy jednak o tym, że…

Pamiętajmy jednak o tym, że nie każdy może skorzystać z technologii 4G. Aby choć częściowo móc wykorzystać jej potencjał, konieczne jest posiadanie telefonu, który obsługuje technologie HSPA, to znaczy HSDPA oraz HSUPA. Jednakże wiele nowoczesnych modeli uwzględnia już takie parametry, dając klientom możliwość korzystania z najnowszych technologii. Jeśli zdecydujemy sią właśnie na takie rozwiązanie, to korzystanie z telefonu będzie znacznie wygodniejsze.

Przede wszystkim docenią to użytkownicy, którzy często używają dostępu do internetu. Przy technologii 4G znacznie zwiększy się przepływ danych, a zatem szybciej będziemy mogli zdobyć informacje, których potrzebujemy. Takie rozwiązania stają się coraz popularniejsze w Polsce, a z czasem będą już czymś naturalnym.

Kalendarz publikacji

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« sie    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Film na dziś


Odkryj nową, lepszą sieć 4G LTE ULTRA!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo
logo
Zaprojektował Elegant Themes